Čas na serveru 15:07:48

Karel Jan Sigmund
Tiché ráno

Id: 30802

Tiché ráno

  •  / Tiché ráno / Karel Jan Sigmund

olej/plátno, rozměr 92 x 124 cm, signováno vpravo dole, datováno 41, na zadní straně popis a datace, původní stav, volné v rámu, oděrky na rámu

zobrazeno: 2952x

Vyvolávací cena:
6 000

11 001