Čas na serveru 10:43:08

Karel Jan Sigmund
Tři králové

Id: 653

Tři králové

  •  / Tři králové / Karel Jan Sigmund

kombinovaná technika/karton, rozměr ve výřezu 59 x 88 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, poškozený rám

zobrazeno: 2252x

Vyvolávací cena:
7 000

7 000

26.11.2013, 20:05:00

26.11.2013 19:59 7 000 Kč