Čas na serveru 17:19:48

Karel Jan Sigmund
Tůň s rákosím

Id: 176501

Tůň s rákosím

  •  / Tůň s rákosím / Karel Jan Sigmund

olej/karton, rozměr 30 x 36 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, poškozený rám

zobrazeno: 1449x

Vyvolávací cena:

3 900