Čas na serveru 11:03:05

Karel Jan Sigmund
U Kostelce

Id: 182403

U Kostelce

  •  / U Kostelce / Karel Jan Sigmund

olej/plátno/karton, rozměr 33 x 49,5 cm, signováno vpravo dole, obraz i rám ve velmi dobrém stavu

zobrazeno: 727x

Vyvolávací cena:
2 800

9 000