Čas na serveru 22:51:51

Karel Jan Sigmund
Západ slunce

Id: 196902

Západ slunce

  •  / Západ slunce / Karel Jan Sigmund

olej/plátno, rozměr 70 x 100 cm, signováno vpravo dole, malba v celé ploše krakelována, oděrky na rámu

zobrazeno: 2812x

Vyvolávací cena: