Čas na serveru 09:55:44

Karel Jan Sigmund
Zasněžená cesta

Id: 2415

Zasněžená cesta

  •  / Zasněžená cesta / Karel Jan Sigmund

olej/karton, rozměr 49 x 66 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, značně poškozený rám, původní stav

zobrazeno: 2588x

Vyvolávací cena:

9 006