Čas na serveru 10:32:19

Karel Jan Sigmund
Zasněžená cesta

Id: 2415

Zasněžená cesta

  •  / Zasněžená cesta / Karel Jan Sigmund

olej/karton, rozměr 49 x 66 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, značně poškozený rám, původní stav

zobrazeno: 1825x

Vyvolávací cena:

9 006