Čas na serveru 21:31:30

Karel Jan Sigmund
Zima na vsi

Id: 211609

Zima na vsi

  •  / Zima na vsi / Karel Jan Sigmund

olej/překližka, rozměr 50 x 66,5 cm, značeno slabě vpravo dole, poškozený rám

zobrazeno: 2478x

Vyvolávací cena:
2 200

12 000