Čas na serveru 20:55:51

Karel Jan Sigmund
Zima na Vysočině

Id: 400203

Zima na Vysočině

  •  / Zima na Vysočině / Karel Jan Sigmund

olej/karton, rozměr 50 x 66 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, rámováno, poškozený rám

zobrazeno: 1759x

Vyvolávací cena:

12 500