Čas na serveru 11:17:57

Karel Jan Sigmund
Zimní slunéčko

Id: 154903

Zimní slunéčko

  •  / Zimní slunéčko / Karel Jan Sigmund

olej/plátno, rozměr 70 x 90 cm, signováno vpravo dole, dekorativně adjustováno

zobrazeno: 984x

Vyvolávací cena:

21 000