Čas na serveru 20:34:12

Karel Javůrek
Strážce

Id: 338708

Strážce

  •  / Strážce / Karel Javůrek
  •  / Strážce / Karel Javůrek
  •  / Strážce / Karel Javůrek

olej/plátno, rozměr 50 x 30 cm, značka autora vpravo dole, lehce poškozená malba, poškozený rám

zobrazeno: 1204x

Vyvolávací cena:

19 000