Čas na serveru 14:58:03

Karel Jerie
Cebulonimbus

Id: 312608

Cebulonimbus

  •  / Cebulonimbus / Karel Jerie

olej/plátno, rozměr 100 x 70 cm, autorsky značeno, datováno a popsáno na zadní straně, rámováno

zobrazeno: 1418x

Vyvolávací cena:
4 800

11 000