Čas na serveru 16:20:31

Karel Jílek
Cesta vesnicí

Id: 145416

Cesta vesnicí

  •  / Cesta vesnicí / Karel Jílek

olej/karton, rozměr 49 x 59 cm, signováno vpravo dole, datováno, obraz lokálně otřený, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 849x

Vyvolávací cena:

12 000