Čas na serveru 15:34:25

Karel Jílek
Krajina

Id: 51022

Krajina

  •  / Krajina / Karel Jílek
  •  / Krajina / Karel Jílek
  •  / Krajina / Karel Jílek

olej/karton, rozměr 45 x 61 cm, signováno vpravo dole, datováno 68, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 1394x

Vyvolávací cena:

4 400