Čas na serveru 15:03:46

Karel Jílek
Potok u Heroltic

Id: 14517

Potok u Heroltic

  •  / Potok u Heroltic / Karel Jílek

olej/plátno, rozměr 78 x 62,5 cm, signováno vlevo dole, datováno 27, rám ve velmi dobrém původním stavu, obraz pochází ze sbírky Dr. Weinera, Brno

zobrazeno: 1891x

Vyvolávací cena:
9 800

24 000