Čas na serveru 03:36:51

Karel Jílek
Potok u Heroltic

Id: 122102

Potok u Heroltic

  •  / Potok u Heroltic / Karel Jílek

olej/plátno, rozměr 78 x 62,5 cm, signováno vlevo dole, datováno 27, nerámováno, obraz ve velmi dobrém stavu

zobrazeno: 1929x

Vyvolávací cena:

12 000