Čas na serveru 20:24:14

Karel Jílek
Prosluněný les

Id: 53403

Prosluněný les

  •  / Prosluněný les / Karel Jílek

olej/plátno, rozměr 91 x 69 cm, signováno vpravo dole, datováno 29, obraz i rám ve velmi dobrém stavu

zobrazeno: 2321x

Vyvolávací cena:
2 800

12 500