Čas na serveru 20:55:36

Karel Jílek
V baru

Id: 38916

V baru

  •  / V baru / Karel Jílek
  •  / V baru / Karel Jílek
  •  / V baru / Karel Jílek

olej/karton, rozměr 46,5 x 34,5 cm, signováno vlevo dole, datováno 31, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 2071x

Vyvolávací cena:

6 055