Čas na serveru 10:53:29

Karel Jílek
Zátiší

Id: 234804

Zátiší

  •  / Zátiší / Karel Jílek
  •  / Zátiší / Karel Jílek
  •  / Zátiší / Karel Jílek

olej/karton, rozměr 52 x 39 cm, značeno vpravo dole s datací, novodobě rámováno, stav viz foto

zobrazeno: 2123x

Vyvolávací cena:
1 800

12 500