Čas na serveru 15:30:01

Karel Jílek
Zátiší s vínem a slunečnicí

Id: 175703

Zátiší s vínem a slunečnicí

  •  / Zátiší s vínem a slunečnicí / Karel Jílek

olej/plátno,rozměr 73 x 101 cm, signováno vlevo dole, datováno, novodobě rámováno, oděrky na rámu

zobrazeno: 1150x

Vyvolávací cena:

4 300