Čas na serveru 01:02:07

Karel Karas
Bárky na pobřeží

Id: 2347

Bárky na pobřeží

  •  / Bárky na pobřeží / Karel Karas

olej/plátno/překližka, rozměr 34 x 50 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 2004x

Vyvolávací cena:
1 200

2 605