Čas na serveru 05:01:53

Na tuto položku dosud nikdo nepřihodil.

Karel Karas
Celetná ulice

Id: 308833

Celetná ulice

  •  / Celetná ulice / Karel Karas

barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 31 x 24 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 497x

Vyvolávací cena:
800

800

2021,07-1,12,19,30,00
( 12.7.2021, 19:30:00 )

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 100 Kč

Přihazovat do limitu

Účastníci: 0

Příhozy: 0

Zatím nebylo přihazováno.