Čas na serveru 10:41:46

Karel Karas
Celetná ulice

Id: 308833

Celetná ulice

  •  / Celetná ulice / Karel Karas

barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 31 x 24 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 1745x

Vyvolávací cena:
800

3 377