Čas na serveru 16:26:05

Karel Karas
Dva duby u cesty

Id: 41015

Dva duby u cesty

  •  / Dva duby u cesty / Karel Karas

olej/karton, rozměr 41,5 x 53 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, rámováno, původní velmi dobrý stav

zobrazeno: 3467x

Vyvolávací cena:
1 200

3 900