Čas na serveru 03:44:20

Karel Karas
Kytice

Id: 85203

Kytice

  •  / Kytice / Karel Karas
  •  / Kytice / Karel Karas
  •  / Kytice / Karel Karas

olej/karton, rozměr 50 x 70 cm, signováno vlevo dole, lehce poškozený rám, původní stav

zobrazeno: 1314x

Vyvolávací cena:

12.7.2017, 19:45:00

12.7.2017 18:59 1 500 Kč