Čas na serveru 17:18:11

Karel Karas
Před koupelí

Id: 19501

Před koupelí

  •  / Před koupelí / Karel Karas

olej/plátno, rozměr 100 x 120 cm, signováno vlevo dole, drobné oděrky na rámu, obraz i rám v původním stavu

zobrazeno: 3739x

Vyvolávací cena:
18 000

30 200