Čas na serveru 05:48:34

Karel Karas
Řeka

Id: 865

Řeka

  •  / Řeka / Karel Karas
  •  / Řeka / Karel Karas
  •  / Řeka / Karel Karas
  •  / Řeka / Karel Karas

olej/plátno, rozměr plátna 65 x 81 cm, signováno vlevo dole Karas, malba lehce poškozena otlakem, na rámu oděrky

zobrazeno: 3030x

Vyvolávací cena:
3 600

3 800