Čas na serveru 22:54:11

Karel Karas
Starý strom

Id: 1504102

Starý strom

  •  / Starý strom / Karel Karas
  •  / Starý strom / Karel Karas
  •  / Starý strom / Karel Karas

olej/plátno, rozměr 73 x 60 cm, signováno vlevo dole, otluky na rámu, obraz lehce otřený, původní stav

zobrazeno: 2211x

Vyvolávací cena:

12.10.2015, 20:21:00

25.9.2015 8:49 3 500 Kč