Čas na serveru 00:58:08

Karel Karas
Strom

Id: 94

Strom

  •  / Strom / Karel Karas
  •  / Strom / Karel Karas
  •  / Strom / Karel Karas

olej/plátno, rozměr plátna 73 x 60 cm, signováno LD, zadní strana plátna silně voskována, na vyschlém rámu drobné oděrky

zobrazeno: 3282x

Vyvolávací cena:
8 000

10 500

27.11.2012, 21:15:00

27.11.2012 21:14 10 500 Kč