Čas na serveru 03:53:39

Karel Karas
Z Chodska

Id: 191801

Z Chodska

  •  / Z Chodska / Karel Karas
  •  / Z Chodska / Karel Karas
  •  / Z Chodska / Karel Karas
  •  / Z Chodska / Karel Karas
  •  / Z Chodska / Karel Karas

olej/plátno, rozměr 69 x 90 cm, signováno vlevo dole, v minulosti restaurováno, volné plátno, drobná poškození, lehce poškozený rám

zobrazeno: 2210x

Vyvolávací cena:

10 000