Čas na serveru 16:47:27

Karel Klár
Alpská krajina

Id: 204007

Alpská krajina

  •  / Alpská krajina / Karel Klár

olej/plátno/karton, rozměr 37 x 45 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno, lehce poškozený rám

zobrazeno: 1009x

Vyvolávací cena:
1 800

2 900