Čas na serveru 19:00:07

Karel Klár
Na cestě s povozem

Id: 1500809

Na cestě s povozem

  •  / Na cestě s povozem / Karel Klár

olej/plátno, rozměr 26,5 x 40 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, původní dobrý stav

zobrazeno: 2278x

Vyvolávací cena:

5 100