Čas na serveru 16:40:21

Karel Kostial
Malostranské náměstí

Id: 13204

Malostranské náměstí

  •  / Malostranské náměstí / Karel Kostial

olej/plátno, rozměr 65 x 85 cm, značeno na zadní straně, napnuto na novém blindrámu, obraz i rám v dobrém stavu

zobrazeno: 1542x

Vyvolávací cena:

21 000