Čas na serveru 08:05:13

Karel Kubinský
Nálada před bouří

Id: 200002

Nálada před bouří

  •  / Nálada před bouří / Karel Kubinský

olej/dřevo, rozměr 16,5 x 29,8 cm, značeno vlevo dole, lehce poškozený rám

zobrazeno: 446x

Vyvolávací cena:
3 800

19 000