Čas na serveru 00:22:47

Karel Kubinský
U jezera

Id: 273006

U jezera

  •  / U jezera / Karel Kubinský
  •  / U jezera / Karel Kubinský

olej/plátno, rozměr 33 x 52 cm, neznačeno, autorsky popsáno na blindrámu zadní strany, plátno je k blindrámu přilepeno, oděrky na rámu

zobrazeno: 1299x

Vyvolávací cena:

9 000