Čas na serveru 21:29:58

Karel Kügler
Bazar v Teheráně

Id: 80306

Bazar v Teheráně

  •  / Bazar v Teheráně / Karel Kügler

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 30,5 x 42 cm, signováno vpravo dole, datováno 1945, popsáno vlevo dole, paspartováno, volně loženo, nerámováno

zobrazeno: 1343x

Vyvolávací cena:
1 800

1 800

16.5.2017, 22:14:00

16.5.2017 22:09 1 800 Kč