Čas na serveru 02:47:02

Znalec na telefonu 602 308 275

Karel Langer
Akt

Id: 23805

Akt

  •  / Akt / Karel Langer
  •  / Akt / Karel Langer
  •  / Akt / Karel Langer

olej/plátno, rozměr 85 x 91 cm, signováno vpravo dole, krakeláž po celé ploše obrazu, rámováno, původní stav

zobrazeno: 1284x

Vyvolávací cena:
25 000

71 000