Čas na serveru 12:12:41

Karel Langer
Chalupy v sadu

Id: 1694

Chalupy v sadu

  •  / Chalupy v sadu / Karel Langer

olej/karton, rozměr 24 x 32 cm, signováno vpravo dole, nově rámováno, původní stav obrazu

zobrazeno: 3267x

Vyvolávací cena:

18 000