Čas na serveru 19:16:49

Karel Langer
Dívky u vody

Id: 270214

Dívky u vody

  •  / Dívky u vody / Karel Langer

olej/lepenka/plátno, rozměr 70 x 100 cm, neznačeno, rámováno, stav viz foto, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 8220x

Vyvolávací cena:

52 000

2020,12-1,08,20,40,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 1 000 Kč

Přihazovat do limitu