Čas na serveru 23:16:19

Karel Langer
Dívky u vody

Id: 270214

Dívky u vody

  •  / Dívky u vody / Karel Langer

olej/lepenka/plátno, rozměr 70 x 100 cm, neznačeno, rámováno, stav viz foto, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 12334x

Vyvolávací cena:

84 000

Příhozy: 58