Čas na serveru 09:32:01

Karel Langer
Jaro pod Petřínem

Id: 333505

Jaro pod Petřínem

  •  / Jaro pod Petřínem / Karel Langer

olej/plátno, rozměr 68 x 82 cm, značeno vlevo dole, oděrky na rámu, přiložen písemný odborný posudek PhDr. Michaela Zachaře

zobrazeno: 11691x

Vyvolávací cena:
12 000

43 000