Čas na serveru 23:49:12

Karel Langer
Krása chudého kraje

Id: 225513

Krása chudého kraje

  •  / Krása chudého kraje / Karel Langer

olej/karton, rozměr 49 x 65 cm, značeno vlevo dole, zaskleno, karton zvlněný, poškozený rám

zobrazeno: 3509x

Vyvolávací cena:

26 000

Příhozy: 54