Čas na serveru 01:20:23

Karel Langer
Krása chudého kraje

Id: 225513

Krása chudého kraje

  •  / Krása chudého kraje / Karel Langer

olej/karton, rozměr 49 x 65 cm, značeno vlevo dole, zaskleno, karton zvlněný, poškozený rám

zobrazeno: 4584x

Vyvolávací cena:

26 000

Příhozy: 54