Čas na serveru 06:11:28

Karel Langer
Kvetoucí meze

Id: 147202

Kvetoucí meze

  •  / Kvetoucí meze / Karel Langer

olej/plátno, rozměr 70 x 100 cm, signováno a datováno vlevo dole, oděrky na rámu

zobrazeno: 3512x

Vyvolávací cena:
12 000

110 000

Příhozy: 98