Čas na serveru 04:57:32

Karel Langer
Kvetoucí meze

Id: 147202

Kvetoucí meze

  •  / Kvetoucí meze / Karel Langer

olej/plátno, rozměr 70 x 100 cm, signováno a datováno vlevo dole, oděrky na rámu

zobrazeno: 1908x

Vyvolávací cena:
12 000

33 000

2018,09-1,05,21,09,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 1 000 Kč

Přihazovat do limitu