Čas na serveru 17:01:10

Karel Langer
Loutkové divadlo

Id: 225110

Loutkové divadlo

  •  / Loutkové divadlo / Karel Langer

olej/karton, rozměr 26 x 35 cm, neznačeno, na zadní straně potvrzení autenticity synem autora viz foto, lehce poškozený rám

zobrazeno: 2108x

Vyvolávací cena:

12 014