Čas na serveru 16:26:46

Karel Langer
Mořská úžina

Id: 313605

Mořská úžina

  •  / Mořská úžina / Karel Langer

olej/dřevo, rozměr 45,5 x 44 cm, značeno vlevo dole, oděrky na rámu, lehce poškozená malba

zobrazeno: 1908x

Vyvolávací cena:

14 501