Čas na serveru 09:28:09

Karel Langer
Noční příboj

Id: 57001

Noční příboj

  •  / Noční příboj / Karel Langer

olej/plátno, rozměr 87 x 104 cm, signováno vpravo dole, malba lokálně poškozena, volné v rámu, oděrky na rámu, původní stav, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 3395x

Vyvolávací cena:
12 000

80 000