Čas na serveru 15:17:46

Karel Langer
Panáci

Id: 74911

Panáci

  •  / Panáci / Karel Langer
  •  / Panáci / Karel Langer
  •  / Panáci / Karel Langer
  •  / Panáci / Karel Langer
  •  / Panáci / Karel Langer

olej/plátno/karton, rozměr 29,7 x 48 cm, signováno vpravo dole, datováno 1905, na zadní straně věnování, zaskleno, oděrky na rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 2217x

Vyvolávací cena:
6 000

22 000