Čas na serveru 14:55:28

Karel Langer
Partie z Dubrovníku

Id: 187505

Partie z Dubrovníku

  •  / Partie z Dubrovníku / Karel Langer

olej/lepenka, rozměr 49 x 69 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, lehce poškozený dekorativní rám, na zadní straně potvrzení pravosti viz foto

zobrazeno: 2080x

Vyvolávací cena:

21 000