Čas na serveru 06:30:57

Karel Langer
Pohled do krajiny

Id: 1705

Pohled do krajiny

  •  / Pohled do krajiny / Karel Langer

olej/karton, rozměr 49 x 65 cm, signováno vpravo dole, datováno 1928, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 4491x

Vyvolávací cena:
15 000

25 000