Čas na serveru 04:03:06

Karel Langer
Praha

Id: 300902

Praha

  •  / Praha / Karel Langer
  •  / Praha / Karel Langer
  •  / Praha / Karel Langer

olej/karton, rozměr 25 x 35 cm, značeno vpravo dole, novodobě rámováno, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 1819x

Vyvolávací cena:
3 800

27 000