Čas na serveru 22:29:56

Karel Langer
Praha ze Strahova

Id: 413301

Praha ze Strahova

  •  / Praha ze Strahova / Karel Langer

olej/karton, rozměr 49,5 x 65,5 cm, značeno vlevo dole, rámováno, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 4787x

Vyvolávací cena:

39 000

Příhozy: 55