Čas na serveru 10:43:25

Karel Langer
Rozkvetlá louka

Id: 232610

Rozkvetlá louka

  •  / Rozkvetlá louka / Karel Langer

olej/plátno/karton, rozměr 40 x 50 cm, značeno vpravo dole, krakeláž v malbě, lehce poškozený rám,po, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 1782x

Vyvolávací cena:

26 000

2020,03-1,09,20,42,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 1 000 Kč

Přihazovat do limitu