Čas na serveru 11:48:43

Karel Langer
Rozkvetlá louka

Id: 232610

Rozkvetlá louka

  •  / Rozkvetlá louka / Karel Langer

olej/plátno/karton, rozměr 40 x 50 cm, značeno vpravo dole, krakeláž v malbě, lehce poškozený rám,konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem, po

zobrazeno: 7131x

Vyvolávací cena:

34 000

Příhozy: 50