Čas na serveru 07:43:25

Karel Langer
Rozkvetlé louky

Id: 263401

Rozkvetlé louky

  •  / Rozkvetlé louky / Karel Langer

olej/lepenka, rozměr viditelný 48 x 68 cm, značeno vlevo dole, zaskleno, lehce poškozený rám

zobrazeno: 2089x

Vyvolávací cena:

42 050

Příhozy: 53